Golvlampa mässing/vitlack
Vollendet
2017-10-18
493303
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, vitlack, höjd ca 153 cm
Bruksslitage