OPE möbler soffa
Vollendet
2017-10-18
493232
| Höchstes Gebot | 4 200 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
OPE MÖBLER, soffa, 1960-tal, tresits, nougatfärgad läderklädsel, sitthöjd 40, längd 190 cm
Ställvis slitage, fläckar, något nedsutten, bruksslitage