Matgrupp valnöt
Vollendet
2017-10-15
493125
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
MATGRUPP, 1960-tal, valnöt, bestående av: runt matbord med 2 iläggsskivor, 4 stolar, matbordets höjd 73, dimater 110, skivan à 50 cm, sitthöjd 43 cm
Smärr slitage, en stol med mindre fanérskada