Karl Mårtens
Vollendet
2017-10-14
492574
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956): Skata, signerad Karl Mårtens, 113x290, färglitografi, ca 43x29 cm