Olle Carlström oljemålning
Vollendet
2017-10-10
491306
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
OLLE CARLSTRÖM (1920-2006): "Berg mot ljuset" monogamsignerad O C, olja på duk, ca 46x55 cm