Olle Bonniér färglitografi
Vollendet
2017-10-10
490784
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
OLLE BONNIÉR (född1925): Komposition, signerad och daterad Bonnier 1950, 27/60, färglitografi, ca 48x68 cm