Oljemålning 1800-tal
Vollendet
2017-10-10
490690
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
GUSTAF ADOLF SCHUKNECHT (Sverige, 1806-1881): Sydländskt landskap, olja på duk, ca 18x23 cm
Hål i duken, mindre krakelyrer