Hans Erik Eriksson
Vollendet
2017-10-07
490479
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
HANS ERIK ERIKSSON (född 1921-1997): Skärgårdsmotiv, signerad Hans Erik Eriksson, olja på pannå, ca 90x121 cm