Skrivbordsstol
Vollendet
2017-10-06
490241
| Höchstes Gebot | 1 700 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SKRIVBORDSSTOL, 1800-tal, björk, klädd i brunt konstskinn, sitthöjd ca 44 cm
Renoverad, slitage, maskstungen