Roland Svensson färglitografi
Vollendet
2017-09-29
488237
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vinter i skärgården, signerad roland S, 299/350, färglitografi, ca 36x29 cm