Olle Nordberg oljemålning
Vollendet
2017-10-03
488137
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Fågel på gren, signerad och daterad Olle Nordberg -61, olja på pannå, ca 23x27 cm