Roland Svensson färglitografi
Vollendet
2017-09-28
487800
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsö med fiskare, signerad roland S, numrerad 197/350, 26x43 cm