Edvin Ollers oljemålning
Vollendet
2017-09-27
487559
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959): Stilleben, signerad och daterad E Ollers 1946, olja på duk, ca 39x46 cm