Sven-Olof Rosén oljemålning
Vollendet
2017-09-22
487017
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SVEN OLOF ROSÉN (1908-1982): "Fiskebojar och tågvirke", signerad och daterad Rosén Fogdö -39 , olja på duk, ca 46x51 cm