Sven Jonsson färglitografi
Vollendet
2017-09-23
487001
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SVEN JONSSON (1902-1981) Komposition, signerad Sven Jonsson, 49/170, färglitografi, ca 27x33 cm