Sven Hansson trärelief
Vollendet
2017-10-08
486827
| Höchstes Gebot | 17 000 SEK |
| Schätzwert | 6 000 SEK |
SVEN HANSSON (1927-2014): Blå kvadrat mot svart cirkel, signerad och daterad a tergo Sven Hansson 1996, olja på trärelief, ca 91x98 cm,
Läs mer
Ytslitage, fläckar, kantskador