Rune Jansson blandteknik
Vollendet
2017-09-22
486688
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
RUNE JANSSON (1918-2014): Komposition, signerad och daterad Rune Jansson -58, blandteknik, ca 11x15,5 cm