Valthorn

Valthorn
Valthorn
Valthorn
Valthorn
Valthorn
Valthorn
Valthorn
Valthorn
Valthorn
Valthorn
Valthorn
Valthorn
Valthorn
Valthorn

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VALTHORN, Josef Lidl, i fodral

Bucklor, bruksslitage

486525

2017-09-21