Charles Sjöholm olemålning
Vollendet
2017-09-16
485027
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Bussen till Stenhamra, signerad C Sjöholm, olja på duk, 60x73 cm