Olle Nordberg oljemålning
Vollendet
2017-09-14
484614
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Figurscen, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, ca 24x33 cm