M Pyk färglitografi
Vollendet
2017-09-10
483514
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "I Ateljén" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad 1587/5000, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm