Sakral skulptur
Vollendet
2017-09-11
483290
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SAKRAL SKULPTUR, 17/1800-tal, sannolikt föreställande Kung David, skulpterat, bemålat och förgyllt trä, höjd ca 36 cm
Slitage och skador