Cecilia Haupt oljemålning
Vollendet
2017-09-06
482238
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
CECILIA HAUPT (född 1972): Landskap, signerad a tergo Cecila Haupt, olja på duk, 30x30 cm
Smärre repa