Charles Roka oljemålning
Vollendet
2017-09-05
482038
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Barn i gröngräset, signerad Roka, olja på duk, ca 81x65 cm