Kandelabrar brons

Kandelabrar brons
Kandelabrar brons
Kandelabrar brons
Kandelabrar brons
Kandelabrar brons
Kandelabrar brons

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KANDELABRAR, 1800-tal, empirestil, brons, förgyllda, för fyra ljus vardera, höjd ca 62 cm

Smärre bristningar

481538

2017-09-04