Bonbonjär
Vollendet
2017-09-04
481038
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BONBONJÄR, Rörstrand, 1800-tal, målad dekor i grönt, gult, märkt GF Rörstrand, höjd ca 12 cm
skador, lagningar