Skålar 2 st Kina
Vollendet
2017-09-01
480221
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
SKÅLAR, 2 st, möjligen nefrit och agat, Kina, 1900-tal, höjd 5 resp. 6,5 cm
Slitage