Mårten Andersson litografi
Vollendet
2017-09-02
480151
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): "Ridande gitarristen", signerad och numrerad Mårten A, 158/300, färglitografi, ca 63x45 cm, oramad
smärre färgförändringar