Göran Brunius
Vollendet
2017-08-26
479944
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2006): Landskap, signerad, olja på duk, ca 100x70 cm