Golvlampa 50-tal
Vollendet
2017-08-25
479832
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, svartlackerad, detaljer i mässing, tre armar, gjutarstämplad Eskiltuna Elektro Fabrik AB, höjd ca 160 cm