Peter Dahl litografi
Vollendet
2017-08-27
479320
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): ur Fredmans epistlar, färglitografi, signerad Peter Dahl, PT, ca 45x60 cm