Lasse Åberg färglitografi
Vollendet
2017-08-26
479296
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
LASSE ÅBERG (född 1940): Musepigg, signerad Lars Åberg, numrerad 77/175, litografi, bladstorlek 60x45 cm