Claude Weisbuch
Vollendet
2017-08-20
478695
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
CLAUDE WEISBUCH (1927-2014): Häst, signerade, 86/250, litografi, ca 53x73 cm