Skrivbord i nyrenässans
Vollendet
2017-08-13
477851
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, vitmålat, beslag i mässings, 5 lådor, höjd ca 74, 135x67 cm
Slitage, fläckar senare beslag och bemålning, sprickor