Skrivbord Carl Malmsten Guldheden
Vollendet
2017-08-08
477087
| Höchstes Gebot | 3 600 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
SKRIVBORD, Carl Malmsten, "Guldheden", för Åfors Möbelfabrik, stämpelmärkt, björk, höjd 75, 130x60 cm
Nyckel finns att hämta i hos utlämningen.
Slitage, två lådor med fanerskador