Karmstol i rokokostil
Vollendet
2017-07-19
474632
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
KARMSTOL, tidigt 1900-tal, rokokostil, stoppad textilklädd sits, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage, fläckar