Palle Nielsen
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALLE NIELSEN (Danmark, 1920-2000): (5) "Bevagelse" - Nr 266, 352, 353, 355, 358, monogramsignerade och daterade, Eget tryk, etsningar, varierande mått
PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)
Oramade, gulnader
472651
2017-07-09