Roland Svensson Högvinter

Roland Svensson Högvinter
Roland Svensson Högvinter
Roland Svensson Högvinter
Roland Svensson Högvinter

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Högvinter", signerad roland S, 19/75, färglitografi, bildmått ca 18x56 cm,

Läs mer

Veck/ bristning

472071

2017-08-07