Spegel 17/1800-tal

Spegel 17/1800-tal
Spegel 17/1800-tal
Spegel 17/1800-tal
Spegel 17/1800-tal
Spegel 17/1800-tal
Spegel 17/1800-tal

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SPEGEL, 17/1800-tal, barockstil, förgylld och genombruten dekor, ca 98x106 cm

Renoverad/ omarbetad, tidigare sannolikt en ram, senare spegelglas och bakstycke

471857

2017-06-30