Skåp träskuret
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, blandstil: renässans/barock, betsad, träskuren ek, riklig dekor, dörrpar samt 2 lådor, smidesbeslag, sannolikt Sydtyskland, 1900-talets början, höjd ca 160, 149 x 54 cm
Slitage, märken, avslag
471092
2017-06-25