Charles akrylmålning
Vollendet
2017-06-23
470617
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
CHARLES (född 1948): "four feathers", akryl på duk, signerad poch daterad Chales Stockholm, 2000, 77x100, cm