Lena Linderholm
Vollendet
2017-06-23
470561
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
LENA LINDERHOLM (född 1947), litografi, signerad samt numrerad 45/225, tryckytans mått ca 72 x 53 cm