Amedeo Modigliani litografi
Vollendet
2017-06-23
470346
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
AMEDEO MODIGLIANI (1884-1920), efter: Jeanne Hébuterne, stämpelsignerad, 5/300, litografi, ca 67,5x44 cm