Alfred Manessier färgetsning
Vollendet
2017-06-28
469728
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ALFRED MANESSIER (1911-1993), EF en violet 27, 1975, signerad och numrerad Manessier 29/95, färgetsning, 29,5x39,5 cm