Robert Högfeldt
Vollendet
2017-06-17
469657
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): ´´Faun´´, signerad R. Högfeldt, akvarell, ca 34x21,5 cm