Arne Nilsson akvarell
Vollendet
2017-06-16
469382
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
ARNE NILSSON (född 1925): Landskapsmotiv, signerad Arne Nilsson, akvarell, ca 37x45 cm