Aurél Schiller
Vollendet
2017-06-15
468996
| Höchstes Gebot | 3 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
AURÈL SCHILLER (född 1945), komposition, signerad Arél Schiller 1990 á tergo, olja på duk, ca 100 x 81 cm