Skåp 1920-tal
Vollendet
2017-06-13
468414
| Höchstes Gebot | 6 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
SKÅP, klassicism, Sverige, 1920-tal, intarsia med antikiserande dekor, benställning skruren i trä, höjd ca 165, 85x45 cm
Åldersrelaterat slitage, kärvande lås