Roland Kempe 2 färglitografier
Vollendet
2017-06-02
466585
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ROLAND KEMPE (1907-1991): (2) "Stallkanalen, Stockholm" samt "Kungliga Operan, Stockholm", signerade R Kempe, numrerade 111/150, färglitografier, ca 48x59 cm