Ljusplåtar
Vollendet
2017-05-31
465953
| Höchstes Gebot | 650 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
LJUSPLÅTAR, 1 par, 1900-talets början, jugend/ schönvirke, sannolikt Danmark, mässing, höjd ca 40 cm
Mindre slitage